Producenci
Reklamacje i zwroty

Gwarancja i serwis

 

Produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają gwarancję producenta.
Jeżeli podczas użytkowania zakupionego towaru okaże się, że ma on wadę nie wynikającą ze złego użytkowania lub naturalnego zużycia mogą Państwo złożyć reklamację. Obecnie sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi. Pojęcie niezgodności towaru z umową nie będzie występowało w obrocie prawnym w stosunku do rzeczy zakupionych po 25.12.2014. (wady towaru) przez 2 lata od dnia odbioru przesyłki. Jeżeli wada wystąpiła w pierwszym roku mają Państwo czas do końca obowiązywania rękojmi na złożenie reklamacji. Jeżeli wada wystąpiła w drugim roku mają Państwo 1 rok na złożenie reklamacji od dnia zauważenia wady.

 

Reklamacje

 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 881 032 033.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera lub umieszczenie informacji o tym fakcie na liście przewozowym. Spisanie protokołu szkody może znacząco ułatwić proces reklamacyjny.

Masz możliwość zgłoszenia reklamacji jeśli towar uległ uszkodzeniu w transporcie w terminie do 7 dni od daty odebrania przesyłki na infolinii przewoźnika, każda przesyłka jest ubezpieczona do pełnej wartości. Infolinia DHL: 42 6 345 345

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Prześlij do nas, wypełniony formularz reklamacyjny, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty (obniżenia ceny, naprawa, wymiana na nowy lub zwrot pieniędzy) oraz fotografie wady reklamowanego towaru lub uszkodzenia.
  2. ciągu 14 dni od otrzymania dokumentów poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z Działem Reklamacji.
Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.
Szczegółowe informacje kontaktowe są dostępne na stronie sklepu w zakładce: Kontakt

POBIERZ: formularz reklamacyjny.doc »

 --

Zwrot towarów

 

Jeżeli towar nie spełnia Twoich oczekiwań masz prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia odebrania paczki. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu towarów:

  1. Poinformuj nas o tym, składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy i prześlij je na adres email sklepu lub listownie przed jego upływem. (wzór odstąpienia)
  2. Odeślij zakupiony towar na adres który znajduje się na dokumencie sprzedaży. Koszty przesyłki zwrotu ponosi Klient.
  3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru)
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

 Towary z kategorii:
- Ceramika (Miska WC, bidet, umywalka )
- Kabiny, drzwi przysznicowe
- Wanny
- Meble łazienkowe
- Płytki ceramiczne (wysyłka na paletach)
ze względu na swój charakter nie mogą zostać odesłane pocztą w zwykłym trybie, w związku z czym koszt odesłania w przypadku odstąpienia może być wyższy niż zwykła paczka pocztowa.

-

Przypominamy, że zgodnie z ustawą prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy sprzedaży, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

POBIERZ: formularz odstąpienia od umowy.pdf »   | FORMULARZ ONLINE:  elektroniczny formularz odstąpienia od umowy »

Bestsellery

Nowości

Promocje

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Informujemy, że administratorem podanych danych osobowych... czytaj całość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
WERSJA PEŁNA STRONY