Producenci
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Jeśli informacje dotyczące zamówienia z niniejszego maila są zgodne z prawdą, możesz dodatkowo potwierdzić zakup klikając na link. Będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Termin dostawy i realizacji zamówienia wskazany na stronie internetowej sklepu liczony jest w dniach roboczych po dokonaniu płatności lub wybraniu dostawy za pobraniem, płatność gotówką dostawcy przy dokonywaniu dostawy zamówionego towaru.

Towar z dostępnością "Na zamówienie" – możemy specjalnie dla Ciebie sprowadzić ten produkt z zewnętrznych magazynów naszych dostawców. Do realizacji zamówienia towaru może być wymagana przedpłata na konto zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia. Termin realizacji jest określony w przypadku potwierdzenia dostępności towaru u dostawcy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni roboczych (w przypadku produktów trudno dostępnych).

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.
Przesyłki drobnicowe: 1 dzień roboczy.
Przesyłki wielkogabarytowe: 1-2 dni roboczych.

» koszt dostawy

Bestsellery

Nowości

Promocje

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Informujemy, że administratorem podanych danych osobowych... czytaj całość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
WERSJA PEŁNA STRONY